Samsung S4 3. Kez Yapılmadan Geldi.

Dilek K. |

Yaklaşık 5 ay önce K.Maraş Media Markt'tan aldığım Samsung S4 marka cep telefonu 1 ay önce kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. Garantiye gönderdik yazılım güncellemesi yapıp geri gönderdiler. Telefon geldikten 1 gün sonra tekrar aynı şekilde açılıp kapanmaya başladı.

Müşteri hizmetlerini aradım tamam telefonunuzu garantiye verin, ayrıntılı şekilde incelensin dediler. Tekrar gönderdim 2 gün önce geldi. Bugün yine kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. Yine gönderdim değişim ya da iade istiyorum dedim. 4 kez garantiye girmesi gerekiyormuş değişim olması için. Benim telefonsuz kalmamın ya da verilen onca paranın Samsung açısından hiçbir önemi yok.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek K.
  13 Haziran
  16:08

  samsung personeli aradı canlı destek hattına bağlanın daha yakından ilgilenirler dedi bağlandım ve 2 kere başka müşterilerle görüşmemiz lazım diye suratıma kapattılar. BEN MÜŞTERİ DEĞİLİM YA!!!

 • 11 Haziran
  15:50

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Haziran
  00:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi