Samsung S3'ün İç Ekranı Kırıldı!

Salim T. |

Telefonumu (Samsung Galaxy S 3) Turkcell İletişim Merkezi Karadeniz Büro Makineleri Paz. Ltd.Şti. Trabzon'dan 26.08.2013 tarihinde aldım. Telefonumu düşürmedim ve de darbeye maruz bırakmadım. 07.10.2013 tarihinde kendiliğinden ekrana çizgi gelerek kapandı.

Trabzon'da bulunan Samsung yetkili servisine gittim. Kontrol sonucunda telefonumun iç ekran kartının kırık olduğu değişmesi gerektiği, ayrıca garanti kapsamı dışında olduğu, ekran kartının ise 370,00 TL olduğu bildirildi. Telefonumu Samsung yetkili servisine 08/10/2013 tarihinde İş Emri No:4139993588 Müşteri No:7219358131 teslim ettim. Telefonun değişmesini istiyorum.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  11:13

  Sayın ilgili,
  Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır.
   
  Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.
   
  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Ekim
  00:48

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi