21 Mart 2014

Samsung S3'ün Bitmek Bilmeyen Sorunları.

1 sene önce almış olduğum telefonumun her güncellemede hata verip format atılma zorunluluğundan, olur olmaz zamanlarda kapanmasından, aksesuarların arızalarından, şişen bataryasından şikayetim var. Her defasında kaybolan yüzlerce verinin hesabını nasıl vereceksiniz?Ben sizinle uğraşmaktan bıktım, artık siz tüketici hakları ve mahkemelerle uğraşacaksınız. Samsung kadar ilgisiz, müşteri memnuniyeti prensibinin yanından bile geçmeyen bir firmayla daha karşılaşmadım. Parayla rezil olmak için doğru adres sizsiniz.

Ezgi 140 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi28 Mart 2014

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Ezgi21 Mart 2014

    Teknik servisinizin bugün yeniden sorun halledildi diye teslim ettiği telefonu ben günde 2 kere fabrika ayarlarına çevirmek zorunda kalıyorum. Ürünün hatalı olduğunu ne zaman kabul edeceksiniz ve bu konuda harekete geçeceksiniz acaba ?

  • Samsung Telefon Temsilcisi21 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön