Samsung S3'ün Bitmek Bilmeyen Sorunları.

Ezgi E. |

1 sene önce almış olduğum telefonumun her güncellemede hata verip format atılma zorunluluğundan, olur olmaz zamanlarda kapanmasından, aksesuarların arızalarından, şişen bataryasından şikayetim var. Her defasında kaybolan yüzlerce verinin hesabını nasıl vereceksiniz?Ben sizinle uğraşmaktan bıktım, artık siz tüketici hakları ve mahkemelerle uğraşacaksınız. Samsung kadar ilgisiz, müşteri memnuniyeti prensibinin yanından bile geçmeyen bir firmayla daha karşılaşmadım. Parayla rezil olmak için doğru adres sizsiniz.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Güncelleme Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mart
  16:27

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ezgi E.
  21 Mart
  22:21

  Teknik servisinizin bugün yeniden sorun halledildi diye teslim ettiği telefonu ben günde 2 kere fabrika ayarlarına çevirmek zorunda kalıyorum. Ürünün hatalı olduğunu ne zaman kabul edeceksiniz ve bu konuda harekete geçeceksiniz acaba ?

 • 21 Mart
  20:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.