Samsung S3'üm Sorunları.

Oğuz T. |

Samsung S3 kamera sorunu. . Samsung S3 telefonumda daha öncesinde yaşadığım problemler hoparlör sorunu, kulaklık girişi sorunu ve sonrasında kamera sorunu. 3 kere işlem gördü telefonum. 3 ayrı parça değişti hoparlör, kulaklık girişi ve kameramda 1 hafta önce değişti. Kamera problemim an itibarı ile yine devam ediyor. Telefonumun değişimini talep ediyorum. 1600 lira vermiş olduğum telefonda sorun üstüne sorun yaşıyorum ve memnuniyetsizliğimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kulaklık Hoparlör - Ses Çıkışı Kamera Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz T.
  06 Haziran
  15:43

  Asla Asla Asla ..

 • Oğuz T.
  04 Haziran
  17:41

  Bu arada dünyada kimde varsa ulaşıyor bi siz ulaşamıyorsunuz buda bi ilginç konu..Siz başka yerdenmisiniz firma olarak ?

 • 04 Haziran
  16:43

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • 03 Haziran
  23:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi