Samsung S3'e Güncelleme Göndermiyor.

Furkan Kemal K. |

CarrefourSa'dan aldığım 1 yıllık Samsung marka S3 model telefonumu güncelleyemiyorum, çünkü güncelleme gelmiyor. Şuan da dünya üzerinde S3 kullanıp da 4.1.2 sürümüyle yaşayan tek insan olduğumu düşünüyorum. Bir yandan hoşuma gidiyor ,farklılık katıyor ama bir yandan da diyorum koskoca Samsung'un bana reva gördüğüne bak, benim diğerlerinden eksiğim ne diyorum. Samsung 'tan yetkili birileri bana bir ödül takdim etmek isterlerse severek kabul ederim ama etmezler şikayetlerim son hız her mecrada devam edecektir.

Etiketler :

Güncelleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Nisan
  17:27

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

   

 • 21 Nisan
  16:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi