Samsung S3'den Ses Gelmiyor.

Engin Ü. |

Ben Samsung S3 Galaxy kullanıcısıyım. Cihazımla ilgili ses gelmemesi ve karşı tarafa ses gitmemesi ile ilgili sorun yaşıyorum ve akabinde hat yokmuş gibi şebekeden düşüyor. Araştırdığım kadarıyla S3 kullanıcılarının bu problemleri çok sık karşılaştığını gözlemledim. Bu konuyla ilgili çözüm yolu ne olabilir. Anakart değişimi söz konusu olduğu söyleniyor. Bu konuyla ilgili geri dönüşünüzü bekliyorum.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Sinyal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mart
  17:14

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Şubat
  23:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi