Samsung S3 Telefonum Saatlerce Şarj Olmuyor.

Tugba O. |

Temmuz 2012 'de Turkcell 'den almış olduğum Samsung S3 telefonum saatlerce şarj olmuyor. Ara sıra mavi ekran çıkıyor ve 4.3 güncellemesi hala gelmedi. Ayrıca sürekli şebeke hatası veriyor wi-fi açıkken telefonumda şebeke problemi yaşıyorum. En yakın teknik servise götürerek telefonumun gerekli gereksiz kurcalanmasını istemiyorum, ancak henüz alalı 2 sene olmadan bu tarz problem yaşıyor olmam oldukça kötü. Sanki telefona ömür biçilmiş gibi.

Etiketler :

Güncelleme Batarya Sinyal Wi-Fi Ekran

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ocak
  10:23

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Ocak
  01:01

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi