24 Ocak 2014

Samsung S3 Telefonum Garanti Kapsamına Alınmıyor

Daha önceki Samsung S3 şikayetimle ilgili hiçbir çözüm üretilmediği gibi beni sadece prosedür icabı aradılar ve hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Ayrıca cihazımın garanti dışı olduğu yazılmış bununla ilgili tüm adlı makamlara başvurumu yapacağım. Cihaz yetkili firmadan alınmıştır garantisi hala devam etmektedir tüm evrakları da hala mevcuttur.

Siz hangi hakla garanti dışı dersiniz Samsung'dan bir kez daha soğudum işlem yapılmadığı gibi müşteri karalanıyor benim telefonumun imei numarasını bile sormadılar nereden biliyorsunuz garanti dışı olduğunu.

Mustafa 81 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 31 Ocak 2014

  kvk garantili cihazım için hala garanti dışı yazmışsınız sorunu çözemediniz samsung galaxy s3 lerin hepsi fabrikasyon hatalı bunu gizleyemezsiniz heryere şikayet yazmaya devam edeceğim biz bu parayı çöpten toplamıyoruz.

 • Samsung Mobile Temsilcisi26 Ocak 2014

  Sayın ilgili, Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır. Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi 

 • Samsung Mobile Temsilcisi25 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön