Samsung S3 Sorunlarla Dolu!

Fırat H. |

Samsung galaxy S3 maalesef alığım ilk günlerden beri problemli çalışıyor. aldığım ilk hafta telefon kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. yurt dışına çıktığım için vaktim olmadı ve 30 günün dolmasına 2 gün kala servise götürdüm, yazılım güncelleyip geri verdiler, tüketici hakem heyetine gidecektim, çok seyahat ettiğim için vaktim olmadı, 30 günlük sürede zaten dolmuş oldu.

Problem tabii devam etti. geçen hafta tekrar götürdüm, pilini değiştirip geri verdiler, gözlemleyin dediler. şimdi ise daha önce en az 1 gün giden şarj şimdi 8 saat gidiyor. şimdi tekrar götüreceğim. kaybettiğim zaman, her seferinde giden dosyalarım, telefonsuz kaldığım için aksayan işlerim hakkında ne düşünüyorlar acaba??

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  16:57

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi