Samsung S3 Neo'nun Paneli Soyuldu!

Yasemin K. |

10.11.2014 tarihinde Ankara Cebeci Teknosa'dan Samsung S3 Neo cep telefonu aldım. 2 gün sonra kenarlarında soyulmalar olduğunu fark ettim. Götürdüm Samsung teknik servisinden rapor almam gerektiği söylendi. 24.11.2014 de Bulut tekniğe götürdüm 25.11.2014 kullanıcı hatası olduğu söylendi ve tamiri için 400 lira istediler üstelik her test uygulanabilir telefonu bir kere bile yere düşmemiştir. Yine aynı gün tekrar aynı gün inceleme talebinde bulundum ancak incelemede bulunmadılar. Daha sonra 01.12.14 de Necatibey teknik servise götürdüm hiçbir kanıt sunulmadan kullanıcı hatası dendi. Her şekilde mağduriyetimi bildiririm. Hukuki yollara başvuracağım.

Etiketler :

Kasa-Panel Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  15:17

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Aralık
  16:12

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr