Samsung S3 Neo Telefonum Kendi Kendine Kapanıyor.

Murat K. |

Teknosa'dan Samsung S3 Neo telefonu aldık. Tarih 27.10.2014 ve cihaz 3 gün çalıştı normal şekilde sonradan kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. Elimizde 2 tane ayrı video var arızanın ispatı olarak. Teknosa'ya verdik iade olmaz servise gitmesi lazım dendi. Telefonu alalı 1 ay oldu toplamda 5 gün kullanamadık herhalde servise ilk verdik 1 hafta kaldı 2. verdik 2 haftaya yakın kaldı yok arıza hala düzelmedi. Çünkü arızayı tespit edemiyorlar Servistekiler test ederken böyle bir arızaya rastlamadıklarını söylüyorlar. Ama elimde video kanıtları var. Tüketici hakem heyetine başvuracağım artık.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  30 Nisan
  12:29

  Teknik servisteki arkadaşlar teli sıfırladıklarından içindeki Whatsap gidiyor ve yüklenmediği surece problem ortaya cıkmıyordu. Whatsap sürümüyle alakalı bir durumdu sonradan bunu fark ettik. Whatsap güncelleme getirdi sorun çözüldü.

 • Murat K.
  01 Aralık
  08:05

  2 kez daha kapandı açıldı servisden aldıktan sonra.bidahakine kapandıgında direk müşteri hizmetlerini arayıp başka bi samsung servisine hatta teknisyenlere kendim göstercem

 • 27 Kasım
  19:13

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Murat K.
  27 Kasım
  13:54

  Ben bu telin sıfır bir başka üst modeline para ekleyip değişimini talep ediyorum veya ayıplı mal satıldıgı için para iadesi istiyorum.Bide yani cep telefonu satışlarında taksitte olmuyor resmen peşin para verdik ama elimzde telefon yok.

 • 27 Kasım
  13:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr