Samsung S3 Miniyi Resetledikten Sonra Arızalandı!

Hande D. |

Yaklaşık 7 aydır Samsung S3 Mini modeli telefonunuzu kullanmaktayım . Daha önce telefonu resetledim . Bir çok kez ama bugün bir sıkıntı yaşadım . Telefonumdan ınstagram adlı paylaşım sitesine resim yükleyemedim , internet bağlantım da bir sıkıntı yoktu.

Telefonu resetledim ve tekrar başlattığımda, en eski 10 fotoğraf ve en son çektiğim 12 fotoğraf kalmıştı . Telefonumda 144 resim vardı , tekrar başladığında 22 gösteriyordu. Aradaki 120 resmim silindi ve radyo uygulaması da devamlı hata vermekte , kendi kendine kapanmakta . Yeni güncelleme ne zaman olacak .

Etiketler :

Güncelleme Radyo - Tv

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  13:11

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • 17 Eylül
  10:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi