Samsung S3 Mini'nin Kamerasının Flaşında Sorun Var.

Hilal Ö. |

4 ay önce aldığım Samsung S3 Mini telefonunu zevkle kullanıyorum, fakat kamerasının flaşında sorun var .Kendimde fotoğrafçıyıma ama bir türlü ne olduğunu çözemedim . Gündüz açık alanada flaş kullandığımda sorun yok ama hafif los ışıkta flaş kullanınca fotoğraflar resmen sarı çıkıyor . Lensini temizledim yine aynı ayarılarında bir sorun yok. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim en son çektiğim fotoğrafı atacağım.

Etiketler :

Kamera

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  13:35

  2265465 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Hilal Ö.
  04 Şubat
  12:37

  hala dönüş yapılmadı ve aynı sorunu yaşıyorum

 • 31 Ocak
  00:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi