01 Eylül 2014

Samsung S3 Mini'nin Home Tuşu Çalışmıyor!

Home tuşu çalışmadığı için Ümraniye servise bıraktığım telefonumu telefonun çerçevesinde bir yerlerde düşmeye ya da çarpmaya dayalı darbe olduğu gerekçesi ile tamir edilmiyor. Konuyu hem Samsung'la hem de servisle görüşüp arızanın ilgili darbe ile ilgili olmayacağını ilettiğim halde aldığım tek cevap eğer eğer cihazda herhangi bir darbe var ise alet garanti kapsamı dışındadır. Hiç bir şekilde darbe ile alakalı olamayacak bir hasarı dahi efendim cihazda darbe var deyip reddediyor ve ürününe sahip çıkmıyor Samsung!

Süleyman 6.090 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi02 Eylül 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Süleyman02 Eylül 2014

    444 77 11 ile yaptığım görüşmelerin sayısını hatırlamıyorum. bana ilgili servisin telefonunu vermekten başka herhangi bir şey yapmıyorlar. bir de defalarca iletmiş öyle olmadığını ilettiğim halde itina ile efendim cihazın ekranında darbe olduğu için garanti kapsamının dışındadır diyorlar. servisiniz ise sizin bu tutumunuzdan destek alıyor olsa gerek ki, garanti kapsamı dışında ya 350 tl ödeyin ya da servis fişi ve kimliğinizle gelip telefonunuzu alından başka bişey demiyor.

  • Samsung Telefon Temsilcisi01 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön