Samsung S3 Mini'nin Bataryası Şişti.

Betül A. |

8 Aralık 2012 'de Samsung S3 Mini aldım. Henüz bir yıl olmasına rağmen şarj ederken takar takmaz %50 gösteriyor veya tam dolu gösterdiği halde şarj aletini çıkardıktan 5-10 dakika sonra %70' lere düşüyor. Bataryasını takıp çıkarmayı denedim ve bataryanın şişmiş olduğunu fark ettim. Şimdi ise arka kapağının bile tam olarak yerine oturmadığını fark ettim. Yorumları okuduğumda bu durumu yaşayan pek çok kişi olduğunu gördüm. Samsung gibi büyük bir firmanın insanları mağdur etmeyeceğini umuyorum.

Etiketler :

Batarya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  12:54

  2248753 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Ocak
  00:12

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi