Samsung S3 Mini Yazılım Sorunu Çözülemiyor!

Tijen O. |

1 ay önce almış olduğum Samsung S3 mini kafasına göre arama yapmıyor ve ben de aranamıyorum, kısacası telefon iptal oluyor. Ben arama yapmak istediğimde "ağda kayıtlı değil" uyarısı çıkıyor. Servisin önerisine göre sim kartımı yineledim, Samsung 4447711 hattından destek alıp güncelleme yaptım, serviste yazılımı güncellettim, sorun devam ediyor. Ben bu telefonu çöpe mi atacağım şimdi? Samsung teknoloji uzmanları ne diyor acaba?

Etiketler :

Sinyal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tijen O.
  05 Kasım
  14:22

  Geri dönüşler olumlu olsa da sorun tam olarak çözülmediği sürece, yorumum olumsuz olacaktır.

 • 27 Ekim
  14:59

  2775184 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Tijen O.
  26 Ekim
  04:28

  Şikayet ile ilgili olarak telefonu 2 kez servise verdim. sorun çözüldü diye telefonu alıyorum, 2-3 saat sonra sorun tekrarlanıyor. Bu cihaz, ayıplı cihaz kategorisine girmez mi?

 • 25 Ekim
  11:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi