Samsung S3 Mini Yankı Yapıyor.

Zülgani Ç. |

2 adet Samsung S3 mini aldım. Yaklaşık 2 ay oldu. Faturası garantisi kutusu olduğu gibi duruyor. Konuşma esnasında karşıya sesim yankı yapıyor ve kimle konuşursam o kişi ya dinlendiğini yada hoparlöre verdiğimi düşünüp ciddi anlamda rahatsızlık duyuyor. Kayseri'de Kocasinan gevher nesibe mah tekin şok' ta bulunan yetkili servislerine durumu arz ettim.

Genelde bu sorunun olduğunu söylediler . Bu şikayet çok fazlaymış s3' lerde. Bir sürüm güncelleme yapalım belki düzelir dediler, yaptılar düzelmedi. Sorunun neyden kaynaklandığını bilemiyorlar. Telefonu 15 gün süre ile servise vermemi, bu süreç sonunda bir çözüm üreteceklerini beyan ediyorlar. Peki ben 15 gün ne kullanacağım. Bu mu servis?

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Haziran
  16:23

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Haziran
  18:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.