Samsung S3 Mini Telefonumun İmei Numarası Kayıt Dışı Çıktı

Merve A. |

Samsung telefonumu aldıktan yaklaşık 5 ay sonra arızalandı tamiri için garantiye yolladım. Ana kart değişimi yapılarak geri gönderildi. Kullanmaya başladıktan 2 hafta sonra telefonum ağda kayıtlı değil uyarısı vermeye başladı ve imei numarasının kayıt dışı olduğunu öğrendim. Müşteri hizmetleri durumun düzeltileceğini söyledi fakat 6 ayda bu telefon bana 2 kez problem çıkarttı.

Etiketler :

Klonlanmış Ürün Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  10:09

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Şubat
  23:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi