Samsung S3 Mini Telefonum Donuyor!

Serkan Ş. |

Almış olduğum sıfır Samsung S3 mini akıllı telefon video ve kamera çekimlerinde siyah dalgalanmalar oluyor. Telefonum hiçbir uygulama vs yüklü değilken ara sıra donuyor. Bana gerekli bilgilendirilmenin yapılması ve gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

İşletim Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  16:31

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, ürünü ile ilgili bilgi alınmıştır. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Serkan Ş.
  24 Kasım
  23:02

  Lütfen benim bu problemim en kısa sürede çözülsün en azından ne yapmam gerektiğini bileyim garantiyemi göndereyim ne yapayım..İlginiz için TEŞEKKÜRLER.

 • 22 Kasım
  10:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi