Samsung S3 Güncelleme Sorunu!

İskender K. |

7 ay önce Samsung S3 marka cep telefonu aldım. Telefonun android güncellemesi kesilip müşterilerin mağdur edeceğini tahmin bile etmezdim. Kutusunda bile 2014 mevcuttur. Hiç uygulama yüklü olmadığı halde şişen RAM yetersizliği (Samsung'un hatalı ara yüzünden dolayı) donmalar kasmalar pilin yarım günü anca çıkarması açılıp kapanması cihazda fayda unsurunu
ortadan kaldırıyor. En azından cihaz en son sağlıklı bir şekilde bırakılmalıydı. Daha kredi taksitini ödüyorum. Bu durum zoruma gidiyor. Yeni bir cihaz ya da ücret iadesi ile mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Aksi halde her türlü yasal yollara başvurup sosyal ağlarda dile getirip hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Güncelleme Batarya İşletim Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İskender K.
  28 Kasım
  21:08

  1 gb ramdan kalan bos kısım 68 mb ustelik cogu gereksiz uygulamayi devre disi biraktigim halde bu telefon bu halde samsung ise umurdamiyorasil sorunu görmek istemiyor

 • İskender K.
  28 Kasım
  21:04

  Facebook Whtsapp Twitter Messenger yukledim ram bos kalan kısım h bu telefon yazilimi yuzunden fayda vermiyor diyoruz adamlar anakarti degistirmis ! Servisten bugün aldim ve yine kasıyor zorlaninca donuyor.

 • İskender K.
  26 Kasım
  14:34

  Samsung herhangi bir dönütte bulunmadı !

 • 24 Kasım
  16:27

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr