Samsung S3 Ekranı Çizildi.

Fatma S. |

27.01.2014 tarihinde Hepsiburada.com 'dan 1.100 tl 'ye Samsung Galaxy S3 telefon satın aldım. Alırken çizilmelere karşı dayanıklılık özelliği olan gorilla glass 2 özellikli camı olduğu için tercih ettim. Fakat kullandığım süre içinde çizikler oluştu. İki gün önce yağmurlu havada ayağım takılıp düştüm telefon cebimdeydi. eve gidince fark ettim ki ekranın ön camı çatlamış.

Servisle irtibata geçtim. Bana garantim devam ettiği halde 430 TL gibi masraf çıkarttılar. Çizilmelere karşı dayanıklı cam koyuyorsunuz, fakat en ufak bir şeyde çiziliyor. Sorunumun en kısa sürede çözülmesini ümit ediyorum. Hakkımı her türlü arayacağım.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  17:56

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Haziran
  00:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi