Samsung S3 Cihazım Açılmıyor!

Cagatay U. |

Kuzenimin yurt dışından getirdiği Samsung s3 u kullanmaktayım. Telefon sorunsuz çalışmaktayken birden kendiliğinden kapandı ve hiç açılmadı. Telefonun ana kart değişimi isteniyor, 550 TL olarak. Uluslararası garanti içine girmesine rağmen , sırf yazılım olarak 1 senelik garanti veriliyormuş.

Bende bundan dolayı telefoncuya götürdüm . İşlemciyi değiştirdim yine sonuç aynı. Telefon tepkisiz, internette araştırdım, bu kronik bir sorunmuş ana kart yanması ve yurt dışından alınan telefonun bu garantiye girmemesi nedir ?

Niye uluslararası garanti vardır deniyor .Bu kronik çoğu kişinin başına gelen sorun ? (şikayetimi 2 dakika önce Samsung'un bize ulaşın kısmına yaptım, şimdi de buradan yapıyorum)

Etiketler :

Ana Kart Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cagatay U.
  07 Temmuz
  15:02

  samsung markalı ürünlerden uzak durmalısınız

 • 03 Temmuz
  14:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi