Samsung S3 Cep Telefonu Şarj Problemi!

İhsan B. |

Telefonu aldığımdan beri 3 kez şarj olmama problemi nedeniyle servise götürdüm. İlkinde şarj cihazı değiştirildi, 2.sinde yazılım güncellendi, 3.sünde ise soket değiştirildi. Dün tekrar aynı problemden dolayı servise götürdüm, servis camı çatlak olduğundan önce camının değiştirilmesi gerektiğini iletti ve fiyatı 400 tl olduğunu söyledi, makinenin yenisi zaten tedavülden kalktı en fazla 600 tl ediyor. Müşteri hizmetleri bana tüketici mahkemesine başvurabileceğimi söyledi. Camı değiştirmeyeceğim tamirini, yada ücretimin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Batarya Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İhsan B.
  03 Ekim
  14:28

  Hic bir çözüm bulunmadi,

 • 03 Ekim
  11:49

  Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.

 • 02 Ekim
  15:58

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi