Samsung S3 Çekmiyor.

Zeyit T. |

Son 1 aydır Samsung Galaxy s3 cihazımı kullanamıyorum, çünkü cihazım çekmiyor. İmei no kayıtlı her şeyi tam sorun yok yazılım güncelledim çekmeye başladı. Akşam kapattım cihazı sabah açtım yine çekmiyor. Bir aydır denemediğimiz düzeltme işlemi kalmadı, en son Samsung çağrı merkezini aradım oradan da yazılım güncelleyin düzelir dediler güncelledim diye cevap vermeme rağmen hala aynı şeyi söyleyen karşıdaki temsilci yazılımsaldır deyip duruyor. Güncelledim zaten düzelmiyor telefon.

Etiketler :

Sinyal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Temmuz
  16:59

  2550458 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Temmuz
  18:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi