Samsung Rezistans Değişimi!

Ayla Z. |

3,5 yıl önce aldığım Samsung buzdolabım tatildeyken evimin sigortasını attırmış ve dondurucudakiler bozulmuş. Teknik servis talep ettim ve rezistansın bozulduğunu bunun fabrika çıkışı bir hata olabileceğini söyleyerek Eylül 2015 de değiştirdiler. Üç gün önce tekrar buzdolabım aynı hatayı verdi. Yetkili servis tekrar değiştirdi ve ücret talep etti. Samsung müşteri hizmetlerini aradığım zaman rezistans garantisinin 6 ay olduğunu ve ücret ödemek zorunda olduğumu söylediler.

1-Ben 8 ayda bir 3,5 yıllık buzdolabımın rezistansını nasıl bozabilirim?
2-Dondurucuda, bozulup kullanılmaz hale gelen erzakların getirdiği maddi kayıp ve temizlemek için harcadığım zaman ne olacak?

Samsungun bana pardon demesi gerekirken kendilerini haklı çıkarıp bir de 6 ayı geçti servis ücreti ödemeniz gerekir deme nezaketsizliği işin başka boyutu.

Etiketler :

Dondurucu Problemi Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayla Z.
  16 Haziran
  16:49

  Ayın 16 sı oldu ve hala Samsung bana dönüş yapacak. Samsung adına hiç yakıştıramadım bu umursamazlığı

 • Ayla Z.
  08 Haziran
  15:21

  Ayın 2 sinde Samsung dan bana yazılan mailde başvurum ile ilgili, şikayet çözüm merkezinin benimle irtibata geçeceği belirtildi hala beni arayan yok. İrtibata geçiş süreniz nedir?

 • 02 Haziran
  17:39

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr