09 Eylül 2013

Samsung Randevuya Zamanında Gelmedi!

Geçen sene Samsung marka A+ bir buzdolabı aldım her neyse bu sebebi kaç hafta evvel bir arıza oldu altından su sızmaya başladı . 444' lu meşhur numarayı aradım , arıza bildiriminde bulunuyoruz ya ,bulunduk .Yetkili servis bir kaç gün sonra beni aradı, randevu verdi bir kaç gün sonraya.

İşin enteresan tarafı ise randevu günü telim iki defa çalıyor çalıştığım için aynı anda cevap veremiyorum. Aradan bir müddet geçtikten sonra beni arayan numaraya eğer Samsung'dan arıyorsanız evdekiler bu gün geleceğinizi bildiği için sizi bekliyorlar sabahtan beri demek istedim, ama nerede . Telefonu açan yok bir saat sonra gene açan yok . Akşam gene açan yok . Bahtsız ben 444 'lu numarayı arıyorum ne oluyoruz diye.

Engin 77 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi16 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön