Samsung Randevu Saatinde Gelmedi.

Altar Ömer A. |

Almış olduğum Samsung çamaşır makinesi kurulumu için genel merkezden kurulum için sabah 9 için randevu aldım. Geleceğini söyledikleri servise telefon açmama rağmen servis gelmedi ve en son akşam 17:00'de gelebileceklerini söylediler. Memnuniyetsizliğim başladı. Bütün gün ha geldi gelecek diye bekletildim. Bir daha Samsung ürünü almayacağım kesin. Bu ne ciddiyetsizlik? Madem akşam 5' de gelinecek bana neden sabahın 9' una randevu verildi? Sözünde durmayan İzmir Karşıyaka Samsung servisi CTB Bilişim'e ve Samsung müşteri hizmetlerine pes diyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Randevu Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  11:46

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Nisan
  21:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi