Samsung Pişman Etti.

Halime Y. |

2012 yılında eşimle beğenerek aldığımız 40es7000 model TV çerçevesinde birinci yılın sonunda çatlaklar meydana geldi. Servis çerçeveyi değişti. 2014 yılının haziran ayında TV garantisi doldu. Ama TV çerçevesinde temmuz ayında tekrar çatlaklar meydana geldi.

Anlaşılıyor ki bu sorun TV kaynaklanmakta. Ama servis ve Samsung genel müdürlüğü garantim dolduğu için 250 TL gibi fahiş bir fiyata çerçevenin değişeceğini söylediler. Sanki 2. kez aynı arızayı yapması benden kaynaklıymış gibi.

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halime Y.
  19 Kasım
  23:53

  BÖYLE BİR FİRMADAN BÖYLE DANDİK BİR ÜRÜN...

 • Halime Y.
  19 Kasım
  23:52

  Arayıp sadece şikayet konusunu dinliyorlar. Gerisi samsungun kendisi gibi kocaman bir boşluk. Bir daha mı samsung, ASLAAAAA

 • 19 Kasım
  17:24

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 16 Kasım
  12:59

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr