Samsung Piksel Hatasına Kullanıcı Hatası Dedi.

Kenan F. |

Samsung Galaxy S4 cep telefonumun ekranında piksel hatasından dolayı bir sıkıntı vardı. Garantiye gönderdim, fakat ekrandaki darbe izinden dolayı kullanıcı hatası denip geri gönderildi. Teknik servisin açıklaması telefonunuz piksel hatasından dolayı olmuş ama darbeden dolayı yapamıyoruz denildi. Evet telefonumda darbe var ama piksel hatası darbeyle alakası yok, çünkü darbeden yaklaşık bir ay sonra oluştu. 2000 bin lira veriyoruz telefon alıyoruz karşılığında bunlarla uğraşıyoruz. Keşke başka alsaydım. Bırakın tamiri böyle bir sorunda hemen telefonu değiştiriyorlar . Bu nasıl bir garanti hizmetidir anlayamadım. Samsung gibi bir firmaya yakışmadı.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ocak
  15:34

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 13 Ocak
  23:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi