Samsung Personelinin Kaba Davranışı!

Engin D. |

Samsung Gt5253 model telefonumla ilgili servise gittim. 2 aralık 2013 pazartesi saat 11-11:30 arası. Sıra numaram 61, fakat personelin ismini bilmiyorum. Fakat 61 numaranın kimde yandığını siz bilirsiniz. Asabı tipli bir bayan. Telefonumu Samsung'a kaydettiremiyorum onu anlatmaya çalışıyorum, o da bana telefonunuz desteklemiyordur dedi, fakat ben sadece telefonu kaydettiremediğimi söylüyorum o bana indirdiğiniz uygulama desteklemiyordur diyor.

Bende bu işi bilmiyorsanız yapmayın dedim alçak sesle, fakat o kalabalığın içinde bana bağırdı ve yapmayalım o zaman gibisinden laflar etti. Koskoca Samsung böyle şahısları ya çalıştırmasın, ya da iyi eğitim versin bir müşteriyle ne olursa olsun o üslupla konuşulmaz.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Aralık
  12:45

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Aralık
  23:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi