Samsung Personelinin Hatasını Müşteriye Ödettiriyor.

Lida T. |

7 yıl önce 2.800 tl'ye aldığım çamaşır makinemin için 3 kere servis çağırdım ve her servis geldiğinde makinemi kırdı ve zedeledi. En son gelen Ceran adlı servis daha önce hiç bu makina açmamış yeni giren tecrübesi olmayan bir eleman göndermiş. Eleman makinayı açarken kırıklar
olmuştur ve bu kırıkların oluşmasının daha önceki servisten kaynakladığını söylemişlerdir.

Bir öncekini açanda yine Ceran adlı servistir ve şuanda kırdıklarını kabul etmeyip 'Nereden bilelim sizin kırmadığınızı' şeklinde konuşuyorlar. Geçen yılda servise gitmiştir ve 310 tl ödemişimdir . Servisten geldiğinde yine çatlaklar olmuştur ve değiştirileceğini söylenip akşamlar gelmemiştir. 2014 yine arıza yapıp 370 tl bir mebla çıkartıldı.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme Kalite-Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  13:56

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Ağustos
  20:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi