Samsung Personeli Kaba Davrandı!

Cenk A. |

Yurt dışındayım, izne gelmeden Samsung ue55f8500 modeli TV'yi beğendim babam verdiğim kod ile 7 aralıkta bodrum Avenue Avm Samsung Showroomdan satın aldım. 27 aralıkta eve geldiğimde TV modelinin f8500 yerine f8000 olduğunu gördüm. Bayiye gerek telefon gerek de mağazalarında durumu anlatmama rağmen görevlilerin konuşmasını görünce şok oldum.

Televizyon kuruluma geliyor irsaliye imzalatılıyor f8000 yazılmış, kaç kişinin aklına gelir mağazada satılan üründen başka ürünün getirileceği? Bir insanın elektronik olarak çok şey bilmemesini fırsat bilip size şu modeli satıyoruz deyip başka bir model getirmesi Samsung gibi bir firmaya hiç yakışmıyor.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ocak
  18:13

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Aralık
  23:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi