Ahmet A. Teşekkür Mesajı

Bulaşık makinemiz dün tamir edildi. Teşekkürler.

Samsung Parça İçin Bekletiyor!

Ahmet A. |

Eylül 2012 tarihinde aldığım bulaşık makinesinin 4 defa arızalanması sebebiyle, Eskişehir Samsung servisi ile sürekli görüşmek zorunda kaldım. Serviste görevli personelin Samsung gibi dünya markası olmuş bir kuruluşa yakışmayacak alaylı ve yakışıksız tavırları, en az 2,5 hafta süren parça tedarik süreci beni ve ailemi çileden çıkardı.

Son olarak üst yıkama sepeti arızasında ise servis şefi olduğunu öğrendiğim şahıs tarafından, 22.08.2013 tarihinden bugüne (12.09.2013) kadar "parça siparişiniz verildi, gelince arızanız giderilecek" şeklinde ifade etmesi, ancak bugün tekrar yaptığım telefon görüşmesinde ise , parçamın henüz sipariş bile verilmediğini öğrenmem ,bardağı taşıran son damla oldu.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet A.
  19 Eylül
  12:35

  Bulaşık makinemiz dün tamir edildi. Teşekkürler.

 • Ahmet A.
  17 Eylül
  11:36

  Tarafıma da ne şikayetim hakkında, ne de yedek parça konusunda aranıp bilgi verilmedi.

 • 12 Eylül
  17:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi