Samsung Paramızı Ödemiyor!

Abdullah Ş. |

26 Aralık 2014 tarihinde ilk arıza kaydını oluşturduğumuz Buzdolabımız, tamir edilemediği için değişim sürecine girdi. Üç ay bekledikten sonra değişim yapılamayacağı söylenip para iadesine karar verildi. 2 ay önce gelip evden buzdolabımız alındı. Yaklaşık 20 gün önce arayıp IBAN numarasını zorla bildirdik. Ancak halen bir ödeme gelmediği gibi çağrı merkezini aradığımızda sizi aradık ulaşamadık ve kaydınızı kapattık gibi bir cevap aldık.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah Ş.
  11 Nisan
  16:21

  Sayın Samsung Yöneticileri;

  Müşteri ile adeta dalga geçen bu otomatik cevabı lütfen göndermeyin Sadece buradaki şikayeti kapatmak maksadıyla verilen bu cevap beni saf yerine koyduğunuzu bana anlatmaya çabalıyor.

  Lütfen konuyu çözmeden buraya cevap yazmayın.

 • Abdullah Ş.
  11 Nisan
  11:03

  Dün çağrı merkezinden gelen bir telefon hepten öfkelendirdi beni. Yazdığım şikayet konuyu çok net açıklıyor olmasına rağmen hiçbir araştırma ve inceleme yapmadan arayan call center çalışanı benden yeniden bilgi teyidi alıp bir takip numarası sordu. Takip numarası eşimde dediğimde eşinizi arayalım diyerek kapattılar. Ama hala arayan soran yok. dolabımız 21 şubatta f1591690 No.lu serviş fişi ile teslim alındı. Neden halâ paramız iade edilmedi.

 • 10 Nisan
  12:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr