Samsung Para İadesini Yapmıyor!

Neşe K. |

Samsung markasına duyduğum güven nedeni ile (artık güven duymuyorum)30 ağustos 2013' de Samsung dijital fotoğraf makinesi aldım. Fakat gece fotoğraf çekimin ve video çekiminde ortadan çizgi olması, ses kalitesinin kötü olması nedeni ile ürünü 09. 09. 2013 'de servise götürüp geri verip paramın iadesini istedim.

Aradan 2 ay geçmesine ve cihazın geri alıp para iadesi çıkmasına rağmen hala paramı alabilmiş değilim. Servisi aradığımda 11. ayın ilk haftası parayı iade edeceklerini söylüyorlar. Derim ki sadece marka değil Türkiye'deki distribütör firmanın da kalitesi önemliymiş. Samsung cep telefonu alacaktım bu yüzden almaktan vazgeçtim.

Etiketler :

Video Çekim Kalitesi Fotoğraf Çekim Kalitesi Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  16:31

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 31 Ekim
  08:30

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi