21 Eylül 2013

Samsung Para İadesini Yapmıyor!

11 ayda 8 kez servise giden telefona yazılım yüklenmesini istemedim format atılmış. 8 kez servise giden telefonum Samsung müşteri hizmetlerinde nasıl oluyorsa 4 kez gitti olarak görünüyor. Artık nasıl oluyor anlamıyorum . Ama buda Samsung firmasının sattığı malın arkasında durmadığını ve tüketicinin maldan memnun olup olmadığının testini yapmadığını gösteriyor, yada yapılan şikayetler firma sahiplerine iletilmiyor.

Benim telefonun anakartında değişme yapılmadıysa, neden 4 kez servise gitti görünüyor. Servis telefonumun kasasını yamultup gönderiyor. Samsung arızalı malını almıyor, ben neden alıyorum. Ben paramı istiyorum paramı , boş vaadler değil. Paramı ver Samsung.

İnanç 63 Okunma

Cevaplar

  • İnanç 29 Eylül 2013

    siteye verilen iletişim bilgileri doğrudur.sadece BİR DEFA ARANMIŞTIR ve toplantıda olduğum için cevap verilmedi.samsung bir kez daha haklı olduğumu ıspatlamıştır.şikayetle ilgili görüşmek için müşteri sadece siteye yazı yazdığı zaman değil şikayeti giderilene kadar aranmalıdır.fakat bunu sadece duyarlı firmalar yapıyor.çünkü büyük ve duyarlı firmalar için müşteri memnuniyeti paradan daha önemlidir.ROBERT BOSCH'UN dediği gibi"İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE,PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM"mantığına uyan firmalar herzaman KAZANMAYI HAKETMİŞTİR.......

  • Samsung Mobile Temsilcisi27 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Mobile Temsilcisi22 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön