Samsung Para İadesi Yapılmıyor!

Levent A. |

Samsung 46inç LED TV'de oluşan arızam garanti kapsamında servis istedim. Samsung merkez tamirin mümkün olmadığını ve TV'nin parasını ödeyeceğini söyledi, ben yerine TV istediğim halde red olduğu için çaresizlikten para iadesini kabul ettim.

Bugün 24 gün oldu para iadesi de yapılmadı. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu
Samsung firması beni 24 gündür mağdur etti. Servis merkez müşteri temsilcisi arasında dolaştırıyor. Kesin bir tarih vermiyorlar. Mağduriyetimizi bildirdiğimiz halde bekleyeceksiniz diyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent A.
  20 Nisan
  00:30

  İzmir de tüm çevreye Samsung un alınacak bir ürün olmadığını söylüyorum.

 • Levent A.
  20 Nisan
  00:26

  Samsung mu asla

 • Levent A.
  10 Nisan
  19:09

  Arkadaşlar önerisi olan var mı elimde sadece faturam ve İzmir CTB bilişim Samsung yetkili servis in cihazı benden aldıkları makbuz var. 2 ay dır ödeme yapılmadı. 

 • Levent A.
  10 Nisan
  18:45

  60 gün oldu. Samsung halen oyalıyor. Para ödemesi yapmıyor. İşlerin yoğunluğundan yasal süreç başlayacağım. Ama gördüğüm en duyarsız firma samsungumu asla arkadaş lar almam aldırmamda

 • Levent A.
  20 Mart
  20:08

  Malasef çözüm yok. 45 gündür. Samsung paramı iade etmedi
  Servisten para iadesi yapılacağına dair belgeyi almak istiyeceğimBir TV yüzünden huzursuz kaçtıYasal süreç başlayacağım ve Samsung firmasının bu duyarsızlığını her yerde yayınlanacağım ve çevremdeki insanlarından Samsung almasını engelleyeceğim Çalıştığım firmada 4000 kişi var.

 • Levent A.
  11 Mart
  19:55

  Samsung kurumsal bir firma kurumsal firmalarda müşteri memnuniyeti ön planda olur. Samsung u her aradığımda süreci hızlandırıyoruz. Sizi önemsiyoruz mesajı veriyor Fakat sonuç yok. Samsung 34 gündür ne TV ne de para iadesi yapmadı yasal yollara başvurmayı düşünüyorum

 • Levent A.
  08 Mart
  20:03

  Samsung dönüş yaptı. Süreci hızlandıracağını söylediler. Bu gün tam 31 gün oldu. Beklemeye devam

 • 03 Mart
  13:56

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Mart
  10:43

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr