Samsung Para İadesi Yapılmıyor!

Veysel K. |

2 ay önce aldığım Samsung Galaxy S5 marka telefon üretim hatası onaylanıp para iadesi hakkı kazandığım halde ilgili bayii ve servis bana ödemeyi hala yapmıyor. Para iadesi yapmayan bayi İstanbul Karaköy alt geçitteki Avrupa Elektronik Samsung bayiidir.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veysel K.
  01 Ocak
  23:17

  ürünü ikinci gün geri götürdüm. firma ürünün bozuk olduğunu gördü ama bir şey yapamayacağını söyleyip beni teknik servise yönlendirdi. benim de durup dururken, sırf samsung firmasından ürün almayı tercih ettiğim için ayakçılığım başlamış oldu.aradan geçen yaklaşık 2,5 ay içerisinde ürün için ödemiş olduğum 1799 tl\'yi halen geri alabilmiş değilim.

 • Veysel K.
  26 Aralık
  21:43

  Kullanıcımız ile kastettikleri ben isem; bana herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Beni aradılar ve sorun yaşadığım bayinin hangisi olduğunu tekrar sordular. Hepsi bu kadar. Ben paramı halen alamadım.

 • 26 Aralık
  10:16

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Aralık
  16:23

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr