08 Nisan 2013

Samsung Para İadesi Yapılmadı!

13 ocakta aldığım Samsung marka TV 25 şubatta ses sorunu yüzünden arızalandı 28 şubatta TV teknik servise alındı bana cumartesilerde dahil olmak üzere 20 iş günü bekleyeceğim söylendi ancak 20 iş günü sonunda arıza giderilemedi çünkü parça gelmedi. Sonrasında tv'nin değişimi için talepte bulunduğu söylendi tv'nin değişimi için ne kadar bekleyeceğimi sorduğumda 2 hafta kadar dediler benim Samsung'a inancım gitti ben paramın iadesini istiyorum sonrasında işlemler başlatıldı 2 hafta sonrasında yine ben aradığımda para onayının geldiği ama ödeme için genel müdürlükten servise paranın yatmasını bekleyeceğim bu sürenin de 2 hafta kadar olduğu söylendi. Paramı daha ne kadar kullanacaklar merak ediyorum.

Sibel 70 Okunma

Cevaplar

 • Sibel03 Ağustos 2013

  kurumsal olarak özellikle müşteri ilişkileri ve teknik personelin tavır ve tutumları bazen hoş olmayan boyutlara gelmiştir. samsung gibi kurumsal bir firmanın çözüm süreci ise hem uzun hemde müşteriyi dikkate almayan bir tutum içermektedir.

 • Sibel11 Nisan 2013

  telefonla birisiyle konuşuyordum arka planda arandığımı gördüm ancak cevap veremedim. ayrıca konu ile ilgili dün samsung'un sitesine yazdığım yazı üzerine aradım bana benim bildiğim şeyleri söylemeye devam ettiler. nisan sonu yada mayıs başı gibi ödeme yapılabileceğini ilettiler ancak hiç bir şey benim 2 aydır maduriyetimi bitirmeye yetmiyor hala haftalar sonra ödeme yapacaklarından bahsediyorlar aynı şeyleri tekrar ettikten ve beni inandıramadıktan sonra 10 kere arasalar ne fayda...

 • Samsung Temsilcisi11 Nisan 2013

  1731196 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla,

 • Sibel10 Nisan 2013

  ben aramadan aramayan ve bilgi vermeyen kurumsallaşmış diye düşündüğüm bir firmanın aslında ne kadar basit şeylerle uğraştığını görüyorum. ilginç tarafı ise sorunu teknik servis müşteri hiz.lerine , müşteri hiz.leri teknik servise paslıyor ortada muhattap alınacak kimse yok, ilgili kişiyi istediğimde biz gn.md.lüğe yazdık deyip geçiştiriyorlar ve hiç bir şekilde şefmidir müdürmüdür kimse karşıma çıkmıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön