Samsung Panel Soyulması!

Yasemin K. |

10.11.2014 tarihinde Samsung S3 Neo cep telefonu almıştım ve buradan şikayette bulundum bugün servisten telefonumu geri almak için gittim bana detaylı bir bilgi vermesini istedim sorumlu müdür telefonun kullanımında herhangi bir sorun yoksa telefonda oluşan diğer problemler Samsung tarafından garanti kapsamı dışındadır Samsung kabul etmez diyor bu telefonu Samsung üretmiyor sanırım. Samsung seni kınıyorum.

Etiketler :

Kasa-Panel Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Aralık
  18:07

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Aralık
  12:47

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr