Samsung Panel Arızasına Çözüm Yok!

Serdar B. |

02.11.2014 tarihinde satın aldığım Samsung UE 55es8000 serisi televizyonum garanti tarihi dolduktan 2 hafta sonra panel arızası vermiştir. Gelen servis maliyetin çok yüksek olduğunu yeni bir TV almamın daha mantıklı olduğunu söyledi, bunu bana satarken türlü taklalar atan Samsung yetkilileri şimdi sus pus, bizle alakalı değil diyorlar, bir çuval para veriyorsunuz 2 yılda TV bozuluyor. Bravo Samsung çok kalitelisin.

Etiketler :

Panel - Görüntü Arıza - Çalışmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  17:35

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Serdar B.
  25 Kasım
  14:21

  sayın yetkili o dediğiniz yerlere zaten ben bilgi de verdim mail de attım, çözülmediği için buraya yazdım. şimdi soruyorum size sorun kullanıcı hatası değil (servis öyle dedi),samsung diyo garantisi bitmiş biz bir şey yapamayız, ehh ne olcak şimdi ben o kadar parayı bu tv 2 yıl seyrediğim diye mi verdim. samsung çağrı merkezi bana böyle arızalar olabilir 2 yıl içinde de olabilir daha sonrada olabilir kısmet diyor, sayın yetkili siz milyon dolarlık arge çalışmalarınızı kısmet demek için mi yapıyorsunuz.

 • 25 Kasım
  13:08

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr