Samsung Panel Arızası.

Cüneyt Ç. |

2009 yılında aldığım ll40b650 modeli LCD televizyonumun ekranın üst kısmında çizgiler halinde açılmasını müteakip görüntüdeki renk değişiklikleri arızasından dolayı müşteri hizmetlerine bildirmem üzerine gelen teknik servis "Panel arızası, masrafı da 2200 TL'dir. Bunun çoğunlukla rastlanılan bir durum olduğu, kullanıcı hatası olmamasına rağmen fabrikadaki üretim hatası olduğu, satılan malın garanti içerisinde olmadığını ve ellerinden bir şey gelmediğini ve çöpe atın. " diyerek konudan sıyrıldılar. Tercihe bırakılarak üründen daha fazla ücretle tamir yoluna giden ve hiçbir kolaylık sağlamayarak beni mağdur eden; ürününün arkasında olmayan bu firma gözümüzden bu olayla tamamen düşmüştür.

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  09:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr