Samsung Oyalıyor!

Cansu D. |

3 gündür Samsung garanti merkezindeyim. Antalya'da ki Yıldırım Elektronik'e bu benim 3. gidişim. 2 telefon götürdüm biri hiç açılmıyordu aldılar ertesi günü yaptık diye aradılar gittim yine orada açılmıyor bataryaya şok verdiler elime 3 saat sonra bir daha gitti yine aldım yine aynı problem. Ayrıca diğer götürdüğüm cihazda da simi görmüyordu kırmışsınız 50 TL ücret dedi verdim ücreti güya değişmişler ama eve gelip hattımı taktığım zaman hayır değişme yok benim eski sim girişim. Değiştik diyip değişmemek bu olmalı!

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  11:33

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Şubat
  09:48

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr