Samsung Online Destek Hattında Yardım Alamıyorum.

Zuhal Ş. |

Samsung'a ulaşmak zaten çok zor. Online destekten yardım alalım diyoruz. Standart cevaplar copy paste ya. Soruya doğru düzgün cevap verin, vermiyorsanız da neden canlı destek diye bir müşteri hizmetleri var. Tek istediğim şey telefonun garanti durumunu sorgulamaktı ama hala bir türlü sorgulayamadım. Diyecek hiç bir şey bulamıyorum. Kurumsallık da böyle bir şey olsa gerek.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Şubat
  14:42

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Şubat
  00:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi