Dogan G. Teşekkür Mesajı

Sorunum bu gün itibari ile çözüldü. Teşekkür ederim. Şikayetvar iyi ki varsın.

Samsung Onarım Gecikmesi.

Dogan G. |

20 Ocak'ta arızalan çamaşır makinesi tamamen emin olduktan sonra 23 ocak'ta müşteri hizmetlerinden arıza kaydı yaptırdım. Isıtıcı arızalı olup servis yedek parça istedi. Ancak 31 Ocak oldu yedek parça gelmedi. İlgili servis ve müşteri hizmetleri ile görüştüğümde parçanın ne zaman geleceğini bilmediklerini çamaşır makinesinin yerine ikame bir ürün verilmediğinden mağdur edilmiş bulunmaktayım. Samsung firması garanti bakım onarım faaliyetlerinde yeterince hizmet veremediğinden birden çok ürün aldığıma bin pişmanım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dogan G.
  02 Şubat
  22:24

  Sorunum bu gün itibari ile çözüldü. Teşekkür ederim. Şikayetvar iyi ki varsın.

 • 02 Şubat
  16:27

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 31 Ocak
  11:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr