02 Mart 2016

Samsung Ocak Üzerine Tencere Koyulmayacakmış...

Şaka değil espride yapmıyorum. Koca Samsung bana ocak üzerine tencere koymamam gerektiğini koyacaksam da arka gözlere koyabileceğimi yoksa ocak düğmelerinin yanacağını söyledi. Geçen yıl aynı şikayetle çağırdığım servis garanti kapsamında olduğu için ocak düğmelerini değişti. Aynı sorun tekrarladı. Yine servis çağırdım bu sefer garanti kapsamında olmadığını bu yüzden bunun kullanıcı hatası olduğunu (ocak üzerine tencere tava koyduğumuz için ateş düğmeleri yakıyormuş) değişim yapılamayacağını söylediler. 2 tane düğmenin parasında değilim parayla değişeyim ama bu ocağa tencere tava koymayacaksam ne işe yarar bu ocak merak ettim? Tamamen imalat hatası ateşle düğme arası mesafenin ayarlanamadığı bir durum bu, 50 defa düğme değişsem 51 defa eriyecek bu düğmeler. Evimde 2 TV dahil, elektrik süpürgesinden buzdolabına çamaşır bulaşık makinasına kadar her şeyim Samsung fakat bu tavrınız size hiç yakışmadı.

Burak 1.250 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi24 Mart 2017

    Değerli müşterimiz; Cihazınız ile ilgili herhangi bir soru veya sorununuz için [email protected] 'a mail atabilir veya 444 77 11'den çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Burak24 Mart 2016

    Bugün itibariyle hala kimse geri aramadı beni ciddiye bile almıyorlar

  • Burak02 Mart 2016

    Bir de ewimizde yemek çok nadiren pişer eşimde çalıştığı için. Sıradan her gün evde ocak kullansak demek ki nasıl sorunlarla karşılaşacağız kim bilir?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön