Samsung Note3'ün Ekranı Karardı.

Büşra D. |

Mayıs ayında Note3 Neo telefon aldım almaz olaydım.Telefonda ara ara donmalar oluyordu ama üzerinde durmadım. Bu ay ekran durup dururken karardı.Servise yolladım 10 güne anca işleme koyuldu. Sonra kullanıcı hatası diyerek benden 425 tl ücret talep edildi. Neymiş telefonda çizikler varmış düştüğü için olmuş iki çizik oldu mu hemen kullanıcı hatası. Garantili telefon neden alıyoruz? Ne servisten ne de telefon memnun kaldım.Bundan sonra kesinlikle Samsung marka hiç bişey almam aldırmam da etrafımdakilere.Satıncaya kadar dil dökülüyor ama satış sonrası yüzüne bakmıyorlar.

Etiketler :

İşletim Sistemi Ekran

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Büşra D.
  02 Ekim
  14:09

  Firma sadece aradı hep aynı laflar biz bu isteğinizi değerlendirecez işlemi hızlandıracaz dediler ama tlf da hala bir gelişme yok.ücrettte indirim talep ettim ama ona da kulak asmadılar.Bundan sonra samsung mu asla sakın kimse almasın.Sürünmek istiyorsanız samsungu tavsiye ediyorum.

 • 30 Eylül
  16:50

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Eylül
  14:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi