Samsung Note Garanti Hizmeti Yetersiz!

Kadir K. |

21.12.2013 tarihinde Sakarya Electroworld 2000 TL aldığım 2000 TL cep telefonum batarya ve boya dökülmesi olması nedeniyle arkadaşım aracılığı ile Gaziantep'ten Adana'ya yolladık beni 15 gün bekletip batarya ve soket değiştirmişler kasasında bir ufak iz bulup bunu darbe diyerek garanti dışı biz bunu yapamayız dediler ve beni mağdur durumda bıraktılar.

Biz 2000 TL ödeyip firmanıza güvenip cihaz alıyoruz siz mağdur durumda bırakıyorsunuz diyeceğim ya o kasayı değiştirin ya da ben büyük kurumsal bir teknoloji mağazasında çalışıyorum. Samsung danışmanınız olsa dahi günlük 2-3 Samsung satışını çevirip haftada 14 -21 ayda 56 - 84 senede 672 -1008 müşteri demek bunu yaparım hem de hem de keyifle!

Etiketler :

Batarya Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir K.
  02 Kasım
  12:55

  bir sonuç değişeceğini zannetmıyorum ben sıtenızden fatura ve resımlerıde yükledim kronık olarak herkes mağdur firma olarak azcık eleştiri yapın deformasyon olarak milleti mağdur durumda bırakıyorsunuz. Ama dediğim gibi eğer benim cihazımı siz yaptırmayın keyifle Samsung marka harıcınce kalıtelı marka satıcam belkı kısa ölçekte size zarar vermez diye düşünebılırsın ama uzun ölçekte size ciddi zarar rakıplerınıze karşı iyi günler

 • 02 Kasım
  12:49

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr