Samsung Note 8 Tabletimin Ekran Problemi Var!

Volkan K. |

Yaklaşık 10 gün önce note 8 tablet aldım. Tableti kutusundan çıkardım ve çalıştırdım ekranın köşesinde sarımtırak bir iz var. Aldığım firma hemen Trabzon servise gönderdi. Servis ne alakaysa yazılım yüklemiş cihazda problem yok dedi. Bende onlar tableti göndermeden Giresun'dan kalkıp Trabzon'a gittim servisteki elemanlara kusuru gösterdim bu sefer haklısınız dediler.

Sonra tableti teslim etmeden tekrar bakalım dediler 3 gün sonra da benim ısrarlı aramam sonucunda servis genel merkeze sorduk bu bütün tabletlerde olabilir demiş kusuru kabul etmemiş tablette arıza yok diyorlar ve 2 gün önce sözde kargoya verdikleri ürün 2 saat yoldan hala elime ulaşmadı. Genel merkezi aradım onlarda ilgilenmiyorlar.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  14:20

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Volkan K.
  08 Aralık
  17:19

  şikayetim konusunda hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı

 • 05 Aralık
  22:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,