Samsung Note 4'te Şebeke Sorunu Var!

Serkan G. |

10 gün önce almış olduğum Note 4 cihazım aldığım günden beri şebeke sorunu yaşamaktayım farklı sim kartlarda denedim fakat sorun hattımda değilmiş sorunu hiçbir şekilde gideremedim. Yeni çıkan bir cihazda bu şekilde teknik bir hata olması Samsung kullanıcısı olarak beni üzdü. Note 1 den bütün serisini kullandım bu şekilde bir sorun yaşamadım bu kadar ücret ödediğim cihazın arkasında Samsung olarak durmanızı rica ediyorum.

Etiketler :

Sinyal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  15:07

  2905130 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 19 Aralık
  10:58

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr